Annick Goutal

Annick Goutal - vôňa zrodené z citu a talentu. Značka parfémov Annick Goutal je veľmi originálny už osobou svojej zakladateľky, ktorá jej prepožičala meno. Annick Goutal bola úspešnou pianistkou a modelkou, ale niekoľko životných zvratov ju nakoniec priviedlo k parfumom. Vo vytváraní vôní objavila len skutočné naplnenie.

Veľa stálych zákazníkov sa vyjadrilo, že akonáhle raz vyskúšate vôňu od Annick Goutal, je z vás navždy nadšený priaznivec tejto značky. Nedostižnú vôňu Eau d'Hadrien si napríklad obľúbila Madonna a k značke Annick Goutal sa stále vracia celá rada ďalších hviezd, módnych editorov a významných osobností sveta módy a štýlu.

Svoj prvý parfum uviedla Annick Goutal na trh v roku 1980. V tom čase mala za sebou bolestný rozpad vzťahu, z ktorého jej zostala dcéra Camille, závažné ochorenie a potom nakoniec šťastie v podobe sobáša s láskou z detstva. V roku 1977 stretla návrhára parfémov Henriho Sorsana a ďalších sedem rokov strávila vybrušováním svojho vrodeného talentu, citu pre vône.

Zobrazit:
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zobraziť podľa:0 produktov
Neboli nájdené žiadne produkty. Skúste zmeniť kritériá hľadania.