Versace Vanitas parfumovaná voda 100ml Pre ženy TESTER

Dámske parfumy Versace Vanitas prinášajú okamihy pominuteľné krásy zachytený v jasnej a zvodné vôňu, provokujúce zároveň zmysly i predstavivosť.
Versace Vanitas parfumovaná voda 100ml Pre ženy TESTER
31,61 EUR 26,34 EUR bez DPH
Skladom do dvoch dní
streda 10.3.Prepravnou spoločnosťou:
Kód200057

Ženské parfém Versace Vanitas EDP 100ml TESTER prináša okamih pominuteľné krásy zachytený v jasnej a zvodné vôňu, provokujúce zároveň zmysly aj predstavivosť.

Vznáša sa vo vzduchu, neodbytné kúzlo Versace Vanitas omámi váš čuch, ktorý ju zhmotní v nádhernú skutočnosť. Je tu úplne nová časť ženského ega - tá najskutočnejšia, stelesnená v parfumu. Je tu Versace Vanitas!

Versace Vanitas to je spojenie rýdzich elementov vybraných a skombinovaných s dôrazom na ich dokonalú harmóniu. Bohaté a dráždivo zmyselné kvety Tiaré sú podporené a pozdvihované tónmi limetky a frézie a zahalené do zmyselných akcentov cédrového dreva a fazuľa Tonka.

Krabička je celá zlatá, dekorovaná opäť motívom listov brečtanu, verne podčiarkuje neobvyklý tvar flakónu. Moderna sa stretáva s klasikou skrz kontrast lesklého a matného zlata. Vystupujúce lesklo čierne logo, v stredu krabičky Versace Vanitas, dodáva balenie nádych farebnej energie elegantné ženské duše. Jemné línie z lesklého zlatého kovu vyvolávajú predstavu nahého ženského ramena. Klenú sa nad priesvitným skleneným telom flakónu, vďaka ktorému je výsledný dizajn mäkšie, evokuje zvodnosť a ženskosť. Strohý priehľadný uzáver zdobí lesklý zlate kovový pásik s vyrytým brečtanovým listom, vďaka tomu sa z Versace Vanitas stáva takmer umelecké dielo.

Vôňa Versace Vanitas bola uvedená na trh v roku 2011.

Zloženie
Hlavalimetka
Základvirginské dřevo, fazole tonka
Srdcefrezie, tiare
ZnačkaVersace
TesterAno
UrčeniePre ženy
Objem100ml
Typ flakónuTESTER
Popis
Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Ostatní pod názvem Widget - detail produktu.